O nas

Co to StageUpdate?

„Stage update” to inicjatywa, która tworzyła się w głowie parę dobrych lat. Jest to Twoje miejsce w sieci o tematyce szeroko pojętej branży techniki estradowej tworzone przez ludzi z wieloletnim doświadczeniem z zakresu technik scenicznych, realizacji, ale przede wszystkim pasjonatów w swojej branży.

Jako marka stage update nie chcemy jedynie przekazywać suchych informacji o bieżących sprawach branży, ale stworzyć miejsce, w którym zostaniesz na dłużej ze względu na ciekawe treści tworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Poruszamy się w obrębie tematyki audio estrada/studio, oświetlenie specjalistyczne, konstrukcje sceniczne, nowe technologie na scenie oraz multimedia, ale również nie zabraknie tematów casualowych czy luźnych przemyśleń na tematy, które trapią Nas wszystkich. 

Oprócz stworzenia miejsca z bazą produktów chcemy, żeby było to miejsce dla konstruktywnych opinii i miejsce, w którym zachęcamy ludzi bezpośrednio i pośrednio związanych z branżą do wspólnej dyskusji na temat rozwiązań proponowanych na rynku oraz przestrzeń, w której będziemy podnosili tematy wszelkiej maści w obrębie naszego technicznego świata.

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim wszyscy ludzie tworzący portal to ludzie, którzy aktywnie pracują w branży, na próżno Ci u Nas szukać tekstów i publikacji stworzonych przez anonimowych „Ghostwriterów”. Całą listę zaangażowanych osób można znaleźć na dole strony. Z każdym dniem lista ta będzie się powiększać o coraz ciekawsze osobistości.

Co ciekawego?

W zakres naszych publikacji wchodzą newsy, porady, testy, wywiady oraz relacje z zakresu podjętej tematyki. Oprócz tekstów pisanych będziemy oferować szeroki wachlarz materiałów wideo, które mamy zamiar prezentować w sposób ciekawy i nowoczesny. Stawiamy na jakość. W prostych słowach zapraszamy wszystkich do aktywnego tworzenia tego wyjątkowego miejsca.

Nasi autorzy

Realizator oświetlenia aktywny w branży ponad 10 lat. Głównie zajmuje się pracą z zespołami. Współtwórca takich wydarzeń branżowych jak Light the Sky Polska, czy akcja “Niewidzialni”. Ojciec dyrektor przedsięwzięcia.
Realizator oświetlenia, pasjonat nowych technologii i multimediów. Lubujący się w satyrze i śmieszkowaniu, ale nie tracący przy tym merytorycznego spojrzenia.
Realizator dźwięku, odpowiedzialny za dobre brzmienie wielu Polskich kapel. Założyciel i prowadzący firmę Live Stage. Znany z bezprecedensowego podejścią do tematyki sprzętu nagłośnieniowego.
Z wykształcenia chemik, z pasji i pracy realizator oświetlenia. Od wielu lat jeden z najbardziej doświadczonych użytkowników systemu EOS od ETC w Polsce. zainteresowany wszelkiego rodzaju technologiami oświetleniowymi i multimedialnymi od strony “Jak to jest zrobione”.
Jeden z założycieli Polskiej marki Portman Lights. Odpowiedzialny za sprawnie działający marketing oraz dbający o wizerunek marki. Pasjonat technologii i naczelny przeciwnik wszelkiego rodzaju “podróbek”.