JBL Professional True Wireless Stereo

TWS od ręki bez dodatkowych opłat!

Integracja TWS z przenośnymi systemami nagłośnieniowymi JBL Professional maksymalizuje ich zdolność zapewnienia prawdziwych wrażeń odsłuchowych stereo bez ograniczania się przewodami lub kablami. Osiąga się to poprzez strumieniowe przesyłanie przez Bluetooth wybranego źródła dźwięku do głośników JBL obsługujących TWS.

TWS jest teraz dołączony i dostępny od ręki bez dodatkowych opłat za pośrednictwem aktualizacji oprogramowania układowego dla przenośnych systemów PA JBL EON ONE MK2, PRX ONE i EON700. TWS jest już funkcją dołączoną do głośników EON ONE Compact.

Mieliśmy okazję porozmawiać z Brandonem Knudsenem, menedżerem produktu ds. przenośnych głośników w JBL Professional.

Jak opisałbyś jakość dźwięku TWS w porównaniu z połączeniem przewodowym?

U szczytu ograniczeń technologii Bluetooth zawsze będzie istniał problem z zaufaniem i opóźnieniami. Obecnie, po prostu nie ma substytutu dla połączenia przewodowego. Ale Bluetooth używany w ten sposób, może przynajmniej działać w pobliżu standardów, których można oczekiwać i zazwyczaj w dobrych warunkach, generować dobrze zdefiniowany obraz stereo.

W jaki sposób TWS zwiększy mobilność wykonawców i prezenterów?

Przenośne systemy PA JBL są idealne do każdego scenariusza, jaki mogą sobie wymarzyć mobilni profesjonaliści. Nasze głośniki są łatwe w transporcie i proste w konfiguracji, w dowolnym miejscu – nawet bez źródła zasilania. Korzystając z naszych JBL EON ONE MK2, a także przyszłych wybranych systemów PA JBL  z TWS i zasilaniem bateryjnym, tak naprawdę nie ma miejsca, w którym nie można go użyć.

Możliwość dołączenia TWS do tych systemów tylko poszerza liczbę dostępnych zastosowań. Od przyjęcia weselnego przez zaimprowizowany set DJ-ski po konkurs karaoke, system stereo TWS oferuje teraz profesjonalistom możliwość podniesienia jakości dźwięku i mobilności.

Które przenośne głośniki PA JBL są dostępne z funkcją przesyłania strumieniowego TWS?

Profesjonaliści, którzy korzystają z systemów EON ONE MK2, PRX ONE i EON700 muszą jedynie zaktualizować oprogramowanie sprzętowe za pośrednictwem naszej aplikacji JBL Pro Connect dla systemów iOS i Android, aby korzystać ze strumieniowania TWS. Użytkownicy korzystający z systemów EON ONE Compact mają już możliwość strumieniowania dźwięku TWS. Z niecierpliwością czekamy na informacje od naszych użytkowników na temat TWS.

Tekst nieautorski

Co to znaczy? Znaczy to tyle, że ta informacja została przesłana przez dystrybutora lub producenta z prośbą o jej publikację. Z racji faktu, że jest to sucha informacja nie kreująca opinii nie widzimy powodu, żeby jej nie udostępniać oraz nie widzimy potrzeby ingerowania w jego treść!

Producent:
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
Austrian Audio prezentuje uchwyt perkusyjny DPH12

Austrian Audio prezentuje uchwyt perkusyjny DPH12

Dedykowane uchwyty dla OC7 i OD5

Następny
Mieszanie kolorów – po co kolejne diody?

Mieszanie kolorów – po co kolejne diody?

Ilość liter w emiterze, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Może ci się spodobać