PLS 2023

Już 25 kwietnia rusza kolejne edycja kultowego wydarzenia targowego.

Już 25 kwietnia rusza kolejna edycja kultowego wydarzenia jakim są Targi Prolight&Sound we Frankfurcie. Po pandemii covid i przerwie w organizacji targów dostajemy wydarzenie o wiele mniejszej skali niż w latach poprzednich, kiedy to targi potrafiły obejmować nawet osiem hal plus dodatkowo teren Musicmesse.  W tym roku będą to dwie hale.

Warto wspomnieć o samym Musicmesse, które cieszyło się również dużym zainteresowaniem, po latach pandemicznych 2020, 2021 w 2022 roku organizatorzy podjęli decyzję o niewznawianiu targów w kolejnych latach. Szkoda.

Niemniej jednak na samym PLS ogłosili się oczywiście najwięksi gracze w świecie światła i dźwięku. Robe, Martin, Elation, Chauvet, MA Lightning, ETC, CLF i wiele innych. W sekcjach dźwięku znajdziemy stoisko takich firm jak Shure, Adam Hall (rozbity również na swoje marki), FOS, L-Acoustics czy Meyer Sound.

Na miejscu nie zabraknie również naszych rodzimych firm takich jak Portman Lights, My Method czy New Performance. Oczywiście na stoiskach wskazanych firm będziemy mogli znaleźć ich Polskich przedstawicieli z firm P.S. Teatr, LTT, Prolight czy przedstawicieli ADJ Group Polska, dlatego tym bardziej zachęcam do wybrania się do Frankfurtu.

Podsumowując, mimo zmniejszenia powierzchni targów na pewno nie zabraknie nowych technologii i ciekawych rozwiązań. Pełną listę wystawców można znaleźć pod tym linkiem.

Co interesujące po paru latach nieobecności na deski Frankfurtu wracają producenci z dalekiego wschodu, żeby zaprezentować swoje stałe pozycje oraz nowinki technologiczne.

Całemu wydarzeniu oczywiście będzie towarzyszyła cała paleta wszelkiego rodzaju wydarzeń: od szkoleń i kursów przez prelekcje, wręczenie nagród po kultowy już test systemów liniowych, który klasycznie będzie miał miejsce na strefie zewnętrznej targów. Pełny kalendarz wydarzeń

Również nas tam nie zabraknie, dlatego koniecznie śledźcie Stage Update!


Dominik Kwiatkowski

Realizator oświetlenia aktywny w branży ponad 10 lat. Głównie zajmuje się pracą z zespołami. Współtwórca takich wydarzeń branżowych jak Light the Sky Polska, czy akcja "Niewidzialni". Ojciec dyrektor przedsięwzięcia.


Total
0
Shares
Poprzedni
Portman EVO collection

Portman EVO collection

Nasz Polski „Portowiec” idzie z duchem czasu - "stare" klasyki w nowym wydaniu

Następny
Martin MAC Aura XIP

Martin MAC Aura XIP

Małe rozmiary, wielkie możliwości

Może ci się spodobać