Robe Lighting s.r.o. zgadza się na przejęcie Avolites

Będzie sukces?

Robe Lighting, wiodący na świecie producent oświetlenia estradowego, nabył firmę Avolites. Jedną z bardziej rozpoznawalnych marek z zakresu sterowania światełem. Wczoraj w Wielkiej Brytanii osiągnięto porozumienie.

Avolites zawsze był na szczycie kontroli oświetlenia dzięki produktom, które uzupełniają nasze oprawy oświetleniowe; spowoduje to znaczną wartość dodaną do sprzedaży dokonywanej w globalnych sieciach dystrybucji obu firm.

Mówi Josef Valchar, dyrektor generalny Robe.

Przejęcie biznesu Avolites jest ważną częścią strategicznego planu przyszłego rozwoju Robe. Jeśli chodzi zaś o Avolites to siedziba pozostanie w Wielkiej Brytanii i będzie kontynuował działalność pod obecnym kierownictwem.

Zespół kierowniczy Avolites chciał zapewnić jak najlepsze wyniki naszym pracownikom, klientom, dostawcom i marce.

Skomentował dyrektor generalny Avolites, Paul Wong,

Robe to idealny dom, który umożliwi nam osiągnięcie właśnie tego, przy jednoczesnym zachowaniu naszych podstawowych wartości.

Ciekawe jak to wpłynie na rozwój marki i produktu AVO. Przypomnę tylko, że w momencie kiedy marka Chauvet Professional zrobiła przejęcie ChamSysa to wpłynęło to bardzo pozytywnie na rozwój marki. Oby stało się tak również i tym razem.

źródło: https://www.robe.cz/news/robe-lighting-s-r-o-agrees-to-acquire-avolites

Dominik Kwiatkowski

Realizator oświetlenia aktywny w branży ponad 10 lat. Głównie zajmuje się pracą z zespołami. Współtwórca takich wydarzeń branżowych jak Light the Sky Polska, czy akcja "Niewidzialni". Ojciec dyrektor przedsięwzięcia.

Producent: ,
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
ETC Eos – User Experience

ETC Eos – User Experience

Okiem aktywnego użytkownika

Następny
Elation Professional z wyjątkowymi nowościami

Elation Professional z wyjątkowymi nowościami

Innowacyjne technologie od Amerykańskiego producenta!

Może ci się spodobać