Elation Professional z wyjątkowymi nowościami

Innowacyjne technologie od Amerykańskiego producenta!

W tym roku mimo, że same targi nie były zbyt obszerne u kilku producentów pojawiło się parę ciekawych nowości. Jednym z nich była firma Elation Professional, która prężnie poszerza swój arsenał urządzeń implementując w nie coraz ciekawszą technologię.

Zapraszam do obejrzenia relacji ze stoiska tej firmy. Poprosiliśmy tam o prezentacje trzech najnowszych urządzeń oraz związanych z nimi technologii.

Elation KL Spot IP

Urządzenie inteligentne, ale nie ruchome. Ujmujący w swojej prostocie Spot o mocy 305W na silniku LED i trybie mieszania kolorów opartym o diody RGBMA. Urządzenie idealnie nada się do stałych instalacji wewnętrznych jak i zewnętrznych dzięki swojej klasie szczelności IP65. Warto wspomnieć, że KL Spot IP posiada zmotoryzowany zoom i focus, który eliminuję konieczność zdejmowania szczelnej obudowy w celu ustawiania parametrów.

Elation KL Cyc

Naświetlacz o podłużnej konstrukcji z ramkami wycinającymi dostępny w wariancie jedno i pół metrowym. Idealnie sprawdzi się do podświetlenia ścian na eventach, czy instalacjach stałych. Wyposażone w ramki docinające górne i dolne pozwala również na zastosowanie w formie doświetlenia frontów z ziemi.

Elation Proteus Odeon

Ruchoma głowica typu Profile, oparta o popularne urządzenie o nazwie Lucius. Co w niej nowego? Innowacyjny silnik LED, który daje możliwość zmiany CRI z 80 na 93. Co ciekawe technologia nie opiera się na żadnych filtrach tylko działa jak mieszanie kolorów. Przy użyciu diody o CRI równym 80 mamy moc wyjściową na poziomie 33 tysięcy lumenów, zaś przy CRI 93 urządzeni osiąga wartość wyjściową na poziomie 22 tysięcy lumenów.

Dominik Kwiatkowski

Realizator oświetlenia aktywny w branży ponad 10 lat. Głównie zajmuje się pracą z zespołami. Współtwórca takich wydarzeń branżowych jak Light the Sky Polska, czy akcja "Niewidzialni". Ojciec dyrektor przedsięwzięcia.

Producent:
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
Robe Lighting s.r.o. zgadza się na przejęcie Avolites

Robe Lighting s.r.o. zgadza się na przejęcie Avolites

Będzie sukces?

Następny
Technologia IP – to nie sama obudowa!

Technologia IP – to nie sama obudowa!

Czyli co się kryję za zwykła "wodoszczelnością"

Może ci się spodobać