AV Light – Przegląd marek

Zapraszamy do obejrzenia naszych filmów z PLS2023!

Na naszym kanale YouTube pojawiły się nowe filmy z targów Prolight&Sound 2023. W tym rzucie oddajemy dla Was 3 wywiady, których tematyka obraca się wokół nowej firmy dystrybucyjnej AV Light.

Zapoznaliśmy się samemu dystrybutorowi. Rozmawiając z Rafałem Mrzygłockim zapytaliśmy o to dlaczego wybrali markę GLP jako pierwszego producenta oraz co ją wyróżnia. Dodatkowo w dwóch kolejnych nagraniach zapytaliśmy Jana Bąkiewicza, przedstawiciela AV Light, o dwa wybrane produkty niemieckiego producenta oraz przyjrzeliśmy się nowej marce DVT Light.

GLP Impression X5 oraz JDC-1

Impression to seria urządzeń typu Wash oparta o źródło światła RGBL dysponująca mieszaniem kolorów oparte o autorski algorytm iQ.Gamut. X5 to największe urządzenie z rodziny wyposażone w 19 diod o mocy 40W każda, zakresem zoom 3,5° do 60° oraz wbudowanymi efektami pikselowymi na tarczy. Drugie urządzenie, JDC-1 to hybdyrda, która może nie jest nowością, ale zasługuje na uznanie. To co inni producenci produkują od roku, GLP zrobiło już 5 lat temu. Hybryda naświetlacza ze stroboskopem wyposażona w 12 sekcji RGB (rozdzielczość 1320 pixeli) oraz 12 sekcji białych (216 pikseli) w formie tuby idącej przez środek matrycy. Mimo sporych rozmiarów urządzenie waży jedynie 11,6kg.

DVT Light

DVT Light to nowa marka na rynku, która aktualnie w swojej ofercie ma głównie stroboskopy i naświetlacze. Co ciekawe od momentu premiery urządzenia zostały wyposażone w autorski opatentowany system aktywnego dyfuzora. Dzięki zastosowanej technologii możemy zmieniać kąt wiązki mimo, że urządzenia nie posiadają systemu zoom.

Dominik Kwiatkowski

Realizator oświetlenia aktywny w branży ponad 10 lat. Głównie zajmuje się pracą z zespołami. Współtwórca takich wydarzeń branżowych jak Light the Sky Polska, czy akcja "Niewidzialni". Ojciec dyrektor przedsięwzięcia.

Producent: ,
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
ETC na targach Proligh&Sound

ETC na targach Proligh&Sound

Zapraszamy na wycieczkę!

Następny
MyMethod – kiedy nowości?

MyMethod – kiedy nowości?

Żar, czy LED?

Może ci się spodobać