Portman Lights – Relacja z targów

Podczas targów Proligh&Sound 2023 zahaczyliśmy o stoisko Portman Light, aby zadać kilka pytań. Chyba udało się dowiedzieć paru ciekawostek. Nie ma co ukrywać, że to pierwsze nasze produkcje i trochę przysłowiowego „kija w tyłku” jeszcze było.

Do rzeczy, na pytania odpowiadał Dominik Zimakowski, który z Portmanem związany jest od początku. Zapytałem się o EVO Collection, czy jest to tylko wsadzenie innego źródła światła do starego designu? Skąd w ogóle pomysł na odświeżenie pierwszych produktów. Porozmawialiśmy sobie również o planach produkcyjnych firmy na przyszłość i obiliśmy się o temat nowej siedziby, która nie ma być „tylko” siedzibą.

Na wszystkie te pytania szczegółowo udało się uzyskać odpowiedzi. Mam nadzieję, że materiał wam się spodoba. Jeśli macie jakieś uwagi dawajcie znaka. Koniecznie subujcie nasz kanał na YouTube i takie tam inne. Dominikowi dziękujemy za ciepłe przyjęcie!

Dominik Kwiatkowski

Realizator oświetlenia aktywny w branży ponad 10 lat. Głównie zajmuje się pracą z zespołami. Współtwórca takich wydarzeń branżowych jak Light the Sky Polska, czy akcja "Niewidzialni". Ojciec dyrektor przedsięwzięcia.

Producent:
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
Rider techniczny

Rider techniczny

Niezbędnik realizatora, ale o co w tym chodzi?

Następny
ETC na targach Proligh&Sound

ETC na targach Proligh&Sound

Zapraszamy na wycieczkę!

Może ci się spodobać