AV Light rośnie w siłę!

ChainMaster poszerza ofertę dystrybutora!

Firma AV Light została wyłącznym dystrybutorem produktów firmy CHAINMASTER GmbH. Jest to już trzeci producent w stajni AV Light, który według mnie doskonale uzupełni aktualną ofertę firmy. Dlaczego wybór padł na ChainMaster? Komentarza udzielił mi Jan Bąkiewicz z AV Light.

Wybraliśmy ChainMaster jako partnera dystrybucyjnego, aby zapewnić naszym klientom kompleksową i doskonałą ofertę. Naszym celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, spełniających rygorystyczne normy branżowe. Wierzymy, że ta współpraca pozwoli nam podnieść naszą ofertę na nowy poziom i lepiej sprostać oczekiwaniom klientów.

Kliknij na zdjęcie, aby przejść na stronę producenta

Od momentu wprowadzenia produktów CHAINMASTER na rynek w 1994 roku, firma z siedzibą w Saksonii stała się jednym z wiodących producentów elektrycznych dźwigów łańcuchowych i sterowników dźwigów łańcuchowych w branży eventowej. Firma oferuje szeroki zakres produktów dla różnych wymagań, od takich skierowanych do stałych instalacji, po produkty służące do tworzenia złożonych instalacji sceniczne i kompletną automatyzację występów.

Jak możemy wyczytać na stronie producenta, aktualnie produkty firmy dostępne są w 55 krajach, a w użyciu jest aż 125 tysięcy egzemplarzy różnych modeli.

Dominik Kwiatkowski

Realizator oświetlenia aktywny w branży ponad 10 lat. Głównie zajmuje się pracą z zespołami. Współtwórca takich wydarzeń branżowych jak Light the Sky Polska, czy akcja "Niewidzialni". Ojciec dyrektor przedsięwzięcia.

Producent:
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
Elation odkrywa karty!

Elation odkrywa karty!

Silnik ze zmiennym CRI coraz bliżej!

Następny
Fizyczne dyfuzory do kosza!

Fizyczne dyfuzory do kosza!

Recenzja DVT Light PJ-5 (w końcu)

Może ci się spodobać