Nowa aktualizacja oprogramowania JBL Performance.

Wersja v1.3 już dostępna!

JBL Performance to w pełni funkcjonalna aplikacja przeznaczona do sterowania, konfigurowania i monitorowania systemów dźwiękowych z serii SRX900 w zastosowaniach na żywo. Opierając się na sukcesie JBL HiQNet Performance Manager, podejście oparte na przepływie pracy prowadzi użytkownika przez etapy projektowania, testowania, dostrajania i monitorowania systemu.

JBL Performance v1.3 wprowadza kilka nowych funkcji, w tym obsługę międzynarodowych skrótów klawiaturowych i plik pomocy, który jest teraz zintegrowany z oprogramowaniem. Ponadto aktualizacja wprowadza ulepszenia w zakresie zarządzania awariami zasilania i lepszego zarządzania urządzeniami, które nie są zsynchronizowane, a także liczne poprawki błędów. Szczegółową listę wszystkich zmian można znaleźć w informacjach o wydaniu.

Intuicyjny interfejs “przeciągnij i upuść” szybko tworzy grupy systemowe, które wykorzystują potężne przetwarzanie sygnału w urządzeniu, w tym filtry Gain, Delay, EQ i Array Calibration, zapewniając wydajny proces dostrajania i optymalizacji. Testowanie i monitorowanie systemu w czasie rzeczywistym daje pewność, że wszystko działa zgodnie z oczekiwaniami.

Protokół HControl firmy JBL Professional eliminuje kłopotliwe zarządzanie adresami IP w obiekcie i działa płynnie na gotowym sprzęcie sieciowym, a jednocześnie jest w pełni kompatybilny z Wi-Fi.

Tekst nieautorski

Co to znaczy? Znaczy to tyle, że ta informacja została przesłana przez dystrybutora lub producenta z prośbą o jej publikację. Z racji faktu, że jest to sucha informacja nie kreująca opinii nie widzimy powodu, żeby jej nie udostępniać oraz nie widzimy potrzeby ingerowania w jego treść!

Producent:
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
Wolność od przewodów w nazwie!

Wolność od przewodów w nazwie!

Czyli szybka recenzja Freedom PAR H9 IP od Chauvet DJ

Następny
LEaTcon – nowe branżowe wydarzenie targowe

LEaTcon – nowe branżowe wydarzenie targowe

realnie zagraża Prolight+Sound z Frankfurtu?

Może ci się spodobać