Astra Hybrid330 LED – premiera

Nowa hybryda od Prolights!

Takich urządzeń jak Stark 1000, czy SunBlast chyba przedstawiać nie trzeba. Oprócz washy i urządzeń efektowych włoski producent posiada również szeroki wachlarz urządzeń typu spot, profile o różnej klasie szczelności i mocy. Dzisiaj ma swoją premierę nowa oprawa z rodzaju hybryd (beam-spot).

Zdjęcie : strona producenta

Astra Hybrid330 LED

To średniej wielkości urządzenie, patrząc po specyfikacji z dużymi możliwościami. Uzbrojone w białe źródło światła LED o mocy 330W emitujące wiązkę o natężeniu 98k lux przy najwęższej wiązce z odległości 5m. Skoro przy wiązkach już jesteśmy, urządzenia posiada dość interesujący zakres zoom który mieści się w przedziale 3,5° do 52°. Porównując do Pointe – to stopień więcej przy najwęższej i ponad 2 razy więcej jak najszersza.

Oczywiście producent nie zapomniał o trybu mieszania kolorów CMY, z dodatkowymi 9 filtrami kolorów, z tym, że na oddzielnych 3 tarczach. Nie wiem czemu, nie ja to projektowałem…

Efektowo urządzenie posiada dwie tarcze gobo, jedna rotacyjno indexowana z wymiennymi tarczami gobo (20mm) i jedna statyczna – indexowana. Dodatkowo posiadamy dwie pryzmy, linearną 6 ramienną oraz okrągłą 8 ramienną, obie z niezależnymi kanałami rotacji i opcją indexacji. Na dokładkę oczywiście linearny filt frost.

Całość zamknięta jest w obudowie o wymiarach 411x638x244mm i wadze 21,6kg. Sterowanie odbywa się standardowo za pomocą protokołu DMX512, RDM, Art.-Net, sACN i W-DMX w jednym dostępnym trybie posiadającym 29 kanałów.

Więcej informacji można przeczytać na stronie producenta.

Dominik Kwiatkowski

Realizator oświetlenia aktywny w branży ponad 10 lat. Głównie zajmuje się pracą z zespołami. Współtwórca takich wydarzeń branżowych jak Light the Sky Polska, czy akcja "Niewidzialni". Ojciec dyrektor przedsięwzięcia.

Producent:
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
Metallica – wyzwania okrągłej sceny

Metallica – wyzwania okrągłej sceny

Elation Proteus Excalibur dominuję obrazek

Następny
Apogee przedstawia First Take

Apogee przedstawia First Take

Aplikacja Multi-Mic do nagrywania podcastów

Może ci się spodobać