Nowość od LEA Professional

Nowy Half-Rack z serii Connect!

LEA Professional przedstawia CONNECT SERIES half-rack, idealnie nadający się do małych i średnich instalacji. Nowe modele Half-Rack – CS34/CS34D (4x30W), CS64/CS64D (4x60W), CS124/CS124D (4x120W) – mogą pracować w trybie wysokonapięciowym HiZ (70 V lub 100 V) lub nisko-impedancyjnym LoZ wybieranym oddzielnie dla każdego kanału.

Dostęp do ustawień wzmacniacza uzyskamy przez aplikacje SharkWare lub okno przeglądarki internetowej, natomiast połączenie z urządzeniem uzyskamy dzięki wbudowanemu punktowi dostępowemu Wi-Fi, łącząc się z lokalną siecią Wi-Fi lub ustanawiając połączenie Ethernet kablem Cat5 lub Cat6.

Jest też chmura… Dante/Network CONNECT SERIES Half-Rack to pierwsza profesjonalna seria wzmacniaczy z łącznością w chmurze. Wykorzystaj moc chmury do zdalnego sterowania, monitorowania, powiadomień i nie tylko z dowolnego urządzenia osobistego. Wystarczy podłączyć wzmacniacz do sieci Internet i rozpocząć sterowanie systemami.

Network CONNECTSEIES zawiera 4 symetryczne wejścia z przełączaną czułością (26dB/34dB, czułość mikrofonowa) i dzielą tor sygnałowy z 4 wejściami RCA.

Dante CONNECT SERIES posiada zarówno wejścia analogowe i wejścia Dante/AES 67 z funkcją Dante ON-ramp – zamień analogowe sygnały wejściowe wzmacniacza na cyfrowe Dante i wyślij do dowolnego urządzenia w sieci Dante.

Zarejestruj bezpłatne konto LEA Cloud na stronie www.leaprofessional.cloud.

Produkt jest objęty 5 letnią międzynarodową gwarancją.

Tekst nieautorski

Co to znaczy? Znaczy to tyle, że ta informacja została przesłana przez dystrybutora lub producenta z prośbą o jej publikację. Z racji faktu, że jest to sucha informacja nie kreująca opinii nie widzimy powodu, żeby jej nie udostępniać oraz nie widzimy potrzeby ingerowania w jego treść!


Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
JBL Venue Synthesis

JBL Venue Synthesis

Nowe oprogramowanie predykcyjne od JBL Professional

Następny
Co słychać u Mikołaja?

Co słychać u Mikołaja?

Urządzenia Elation wybrane dla festiwalu światła w Finlandii

Może ci się spodobać