Promo CODE na ISE2024!

Życie drogie, to łapcie bileciki za darmo!

Kolejny rok, kolejne targi, zaczynamy wszystko od nowa. Nie inaczej jak w zeszłym roku, kolejna edycja Integrated Systems Europe 2024 odbędzie się w Barcelonie. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 30.01-2.02.

Warto wspomnieć, że jest to 20, jubileuszowa edycja tego wydarzenia, które z roku na rok rośnie w siłę. W tym roku, wystawcy będą prężyli muskuły łącznie na 9 halach! Także atrakcji nie zabraknie.

Ze świata oświetlenia będzie można zobaczyć stoiska takich marek jak Prolights, Acme, ClayPaky, Robe, Ayrton, CLF, Chauvet Professional, czy Portman Lights. Reszcie przyjrzymy się w przyszłym tygodniu.

I to właśnie dzięki marce Portman chcielibyśmy Was zaprosić na to wydarzenie, udostępniając Promo CODE. Po wpisaniu którego przy rejestracji otrzymacie darmowe wejściówki!

PROMO CODE: 6VYCGO8D

Aby skorzystać z kodu promocyjnego wystarczy wejść na stronę rejestracji (przycisk poniżej), wybrać z listy ISE i wpisać podany niżej kod w rubryce “Do You have an invitation code?”.

Więcej na temat ISE2024 znajdziesz po tym linkiem.

Dominik Kwiatkowski

Realizator oświetlenia aktywny w branży ponad 10 lat. Głównie zajmuje się pracą z zespołami. Współtwórca takich wydarzeń branżowych jak Light the Sky Polska, czy akcja "Niewidzialni". Ojciec dyrektor przedsięwzięcia.

Producent:
Total
0
Shares
Poprzedni
Przegląd targów LDI w Las Vegas

Przegląd targów LDI w Las Vegas

Nowości, nowości i nowości

Następny
Martin ERA 800 Performance

Martin ERA 800 Performance

Wrażenia z użytkowania

Może ci się spodobać