Aktualizacja aplikacji JBL Intonato 24 (Mac) 1.2.14

Sprawdź co nowego.

Z przyjemnością informujemy o nowej aktualizacji JBL Intonato 24 Control App (Mac) 1.2.14, która dodaje kompatybilność z systemami macOS Ventura i macOS Monterey. Teraz dostępna do pobrania pod tym adresem.

Ta aktualizacja dotyczy tylko użytkowników Intonato 24 Control App (Mac). Aplikacje Intonato 24 Control na PC, iOS i Androida pozostają bez zmian i nie wymagają aktualizacji.

System zarządzania monitorami JBL Intonato 24 oferuje łatwą konfigurację, automatyczną kalibrację oraz pełną kontrolę nad profesjonalnymi systemami monitorowania. Ten zaawansowany system, zamknięty w obudowie o wysokości 2U do montażu w szafie, precyzyjnie kalibruje i nadzoruje aż 24 głośniki, które mogą być skonfigurowane jako system stereo, dźwięk przestrzenny lub immersive.

Dzięki Intonato 24 masz możliwość tworzenia i natychmiastowego wywoływania dostosowanych tras dla 24 źródeł dźwięku, zarówno analogowych, cyfrowych, jak i sieciowych. Dodatkowe oprogramowanie i opcjonalny kontroler pulpitu dostarczają zaawansowane funkcje monitorowania systemu w zasięgu ręki.

Intonato 24 zapewnia pełne korzyści wynikające z precyzyjnej kalibracji systemu, podnosząc monitorowanie pomieszczenia kontrolnego na wyższy poziom. Nazwa “Intonato” wywodzi się od łacińskiego czasownika “Intonare”, co oznacza “dostrojenie”, “dopasowanie” lub “kalibrację”. To słowo doskonale opisuje główne cechy wszystkich głośników działających w idealnym środowisku monitorowania jakim jest pokój kontrolny.

Tekst nieautorski

Co to znaczy? Znaczy to tyle, że ta informacja została przesłana przez dystrybutora lub producenta z prośbą o jej publikację. Z racji faktu, że jest to sucha informacja nie kreująca opinii nie widzimy powodu, żeby jej nie udostępniać oraz nie widzimy potrzeby ingerowania w jego treść!

Producent:
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
Już nigdy nie zapomnisz o ładowarce!

Już nigdy nie zapomnisz o ładowarce!

Zapraszamy do naszej pierwszej wideo recenzji

Następny
Historia powstania i miejskie legendy Studia “Sonus”

Historia powstania i miejskie legendy Studia “Sonus”

Historia powstania i miejskie legendy

Może ci się spodobać