Akadamie technik scenicznych – akademia możliwości

Duża wiedza w zasięgu ręki!

Każdy z nas doskonale wie, że w tej branży nauka się nigdy nie kończy. Z potrzeby ustawicznego kształcenia i ciągłego rozwoju w 2021 roku narodził się projekt pod nazwą Akademia Technik Scenicznych. Akademia oferująca szerokie spektrum form: warsztatów, szkoleń i wykładów z zakresu techniki scenicznej.

Akademia to nie tylko prelekcje i pokazy, ale również techniczne szkolenia prowadzone przez najlepszych realizatorów. Pracują dla nas specjaliści zarówno  sztuki scenicznej w czystej postaci, jak i realizatorzy oświetlenia na systemach EOS, Obsidian czy też Chamsys MagicQ.

Jak mówi nam Bartek Kownacki z firmy P.S. Teatr, odpowiedzialny za powstanie Akademii:

Podczas 3 lat działalności Akademii przewinęły się przez jej progi setki zadowolonych kursantów i dumnych prelegentów. Mamy na koncie współpracę z takimi Osobistościami z branży jak Jacek Chojczak z Green Beam Design, Artur Szyman czy Łukasz Sztejna.

Pierwszy, wraz ze swoim zespołem, zrealizował wiele ważnych imprez masowych w Polsce: między innymi finały WOŚP, Pol’and’rock Festival, czy od tego roku realizację koncertów Dawida Podsiadło.

Artur jest odpowiedzialny za reżyserię oświetlenia programów telewizyjnych, który opowiadał o tworzeniu projektów i przenoszenie ich na realia sceniczne.

Łukasz natomiast to uzdolniony realizator z poważnym doświadczeniem który współtworzy markę Portman.

Jeśli nie straszna jest Ci dawka porządnej wiedzy, nie boisz się rozwinąć swoich możliwości z zakresu oświetlenia, to zachęcamy do śledzenia wydarzeń organizowanych przez Akademie Technik Scenicznych.

Warto wspomnieć, że mieliśmy możliwość uczestniczenia w ostatnim spotkaniu organizowanym przez P.S. Teatr podczas dni otwartych Elation, relacje możecie przeczytać TUTAJ.

Po więcej zajrzyj tutaj: https://www.facebook.com/akademiatechnikscenicznychDominik Kwiatkowski

Realizator oświetlenia aktywny w branży ponad 10 lat. Głównie zajmuje się pracą z zespołami. Współtwórca takich wydarzeń branżowych jak Light the Sky Polska, czy akcja "Niewidzialni". Ojciec dyrektor przedsięwzięcia.

Producent:
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
Martin MAC Aura XIP

Martin MAC Aura XIP

Małe rozmiary, wielkie możliwości

Następny
BriteQ BTX Lightstrike

BriteQ BTX Lightstrike

Nowoczesna listwa efektowa prosto z Belgii

Może ci się spodobać