Palmer River Series

Dobra alternatywa dla Radiala czy BSS.

Większość z was kojarzy pewnie markę Adam Hall. Producenta rzeczy wszelakich, od okuć i elementów konstrukcyjnych, skrzyń transportowych po najazdy kablowe (chyba ich najpopularniejszy produkt).

Nie każdy jednak wie, że Adam Hall to ogromne niemieckie przedsiębiorstwo zrzeszające pod sobą wiele marek z rynku pro stage. W tym firmę Palmer, produkującą preampy gitarowe, symulatory wzmacniaczy, głowy i paczki gitarowe oraz dużo innego pomniejszego szpeju scenicznego. Palmer do tej pory produkował też całkiem jakościowe diboxy w tym na przykład 8 kanałowe jednostki rackowe i to w bardzo przystępnych pieniądzach.

Producent postanowił ostatnio wypuścić całkiem nową serię pudełeczek scenicznych opartą o nowe podzespoły i design. Każde z urządzeń jest wykonane z solidnego aluminium i stali. Seria River zawiera 13 nowych modeli pasywnych urządzeń. Począwszy od jedno i dwu kanałowych diboxów, przez izolatory liniowe, mergery, sumatory, symulatory głośników i jednostki reampingowe. Specjaliści z Palmera zarzekają się, że tor audio nie wprowadza zniekształceń w związku z czym na wyjściu z urządzenia dostajemy jakościowy sygnał. Są na tyle pewni jakości swojej nowej serii że dają na nią 5 letnią gwarancję. A to przyznam daje do myślenia.

Jak zwykle jednak czas i testy pokażą jak z tą jakością bywa. Nie mniej sam osobiście z chęcią przetestuję wkrótce ich nowe zabawki. Szczególnie w dobie galopujących cen jakościowa alternatywa dla marek typu Radial czy BSS wydaje się być kusząca. Jeśli zachowają jakość urządzeń jak 8 kanałowy pasywny DiBox PAN16 to jest szansa że spotkamy je na scenie nie raz.

Po więcej na ten temat zapraszamy tutaj!

Filip Dzięcioł

Producent:
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
A&H Custom Control

A&H Custom Control

Nadszedł mocny update!

Następny
Martin Audio Torus

Martin Audio Torus

Spóźnieni tylko kilkanaście lat

Może ci się spodobać