Claypaky PRIVATE – Dni otwarte włoskiego producenta!

Zarejestruj się już teraz!

Firma Prolight, polski dystrybutor urządzeń Claypaky zaprasza na dni otwarte firmy Claypaky, które odbędą się w dniach 25-26 września (10:00-16:00) na scenie mniejszej w Teatrze CAPITOL w Warszawie.

Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć pierwszy raz na żywo (w Polsce) oprawę Midi-B FX, oraz nowy system śledzenia światłem „Buddylight”. Dodatkowo wystawionych będzie wiele opraw oświetleniowych tego producenta takich jak Sharpy X Frame – które odegrały kluczową rolę podczas ostatniej Eurowizji, Volero Wave (o którym pisaliśmy tutaj). Poznacie też serie urządzeń IP – Arolla Aqua (wersję nie Aqua przywórwnywaliśmy do Quantuma tutaj), Volero Batten Aqua oraz Mini-B Aqua – czyli urządzenia które idealnie sprawdzą się w zewnętrznych zastosowaniach.

Zarejestruj się już teraz i wygraj atrakcyjne nagrody!

Jak mówi organizator – na miejscu, na uczestników spotkania, czekać będzie zarówno konsoleta Avolites jak i grandMA, aby każdy z realizatorów mógł w komfortowy sposób sprawdzić możliwości urządzeń.

Dla uczestników spotkania odbędzie się również losowanie nagród, w którym nie ukrywam, że można zgarnąć fajne gadżety, takie jak DMXcat, sterownik Avolites T1 czy dwuosobową wycieczkę do siedziby firmy Claypaky, znajdującej się nieopodal Włoskiego Bergamo.

Na wydarzenie trzeba się zarejestrować, ale można się zjawiać na luźno pomiędzy 10, a 16 każdego dnia. Co do samej rejestracji to możesz to zrobić klikając w poniższy przycisk!

Dominik Kwiatkowski

Realizator oświetlenia aktywny w branży ponad 10 lat. Głównie zajmuje się pracą z zespołami. Współtwórca takich wydarzeń branżowych jak Light the Sky Polska, czy akcja "Niewidzialni". Ojciec dyrektor przedsięwzięcia.

Producent:
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
Światowa premiera nowych produktów AMX

Światowa premiera nowych produktów AMX

Już w czwartek 21

Następny
Poznajcie JB-Lighting M18 Profile!

Poznajcie JB-Lighting M18 Profile!

Sprawdź tego profila, jak to świeci!

Może ci się spodobać