Elation Professional na PLASA 2023

Już od 3 września na Olympii w Londynie będą odbywały się targi PLASA Show. Jak dostaliśmy press realease od naszego partnera Elation, na miejscu będzie można zobaczyć na żywo kilka nowych wypustów, dlatego serdecznie zapraszamy na stoisko D50.

Myślę, że jedną z ciekawszych rzeczy jaką będzie można zobaczyć będzie Fuze Teatro, w pełni automatyczne i bez wiatrakowe urządzenie z ramkami kadrującymi dla kompletnie bezgłośnej pracy. Warto wspomnieć, że będzie to pierwsze urządzenie bez wiatrakowe, które będzie posiadać addytywne mieszanie kolorów.

Oprócz delikatnej premiery oczywiście będzie można zapoznać się z szeroką gamą produktów wspomnianego producenta, które wymieniam niżej:

Proteus Radius™

Urządzenie które mogliście poznać w moim vlogu z Frankfurtu (pod tym linkiem), wtedy jeszcze w etapie prototypu. 100W urządzenie typu beam generujące wiązkę o kącie 0,9˚. Wyposażone w system mieszania kolorów CMY, gobosy, pryzmy i inne cuda wianki.

Wrzucam screen z jutuba bo nie mam jak tego obrobić

Proteus Odeon™

To ciekawe urządzenie typu spot też mogliście poznać, ale w innym naszym filmiku – o tutaj. Urządzenie wyposażone w silnik ze zmiennym CRI (nie mylić z filtrem!).

Proteus Hybrid MAX™

Kompaktowa hybrydowa oprawa IP65, która płynnie łączy wysoką moc wyjściową i dłuższą żywotność lampy. Ten ulepszony starszy brat Proteus Hybrid firmy Elation jest wyposażony w innowacyjną lampę Philips MSD Platinum FLEX 500 o mocy 550 W i żywotności lampy do 4000 godzin. Oprawa obsługuje korekcję kolorów CMY i liniową CTO, a także szeroką gamę opcji projekcji i efektów. Emitując 22 000 lumenów przez przestronną przednią soczewkę o wymiarach 170 mm.

Fuze Teatro™

Oprawa pozbawiona wentylatora, co zapewnia całkowicie cichą pracę w środowiskach wrażliwych na hałas. Zawiera matrycę LED RGBMA o mocy 480 W, współczynnik CRI 91 i moc wyjściową ponad 15 000 lumenów. Dwie obrotowe tarcze gobo, tarcza animacji, podwójny frost, pryzmat i przysłona kadrującą.

Dodatkowo producent pokaże urządzenia, które również widzieliśmy we Frankfurcie we wspomnianym filmie. Są to między innymi KL CYC, czyli oprawa do poświetlania powierzchni z ziemi. KL Profile FC, czy KL Spot IP, którym się już przyglądaliśmy na Prolight & Sound 2023.

Nas tym razem na miejscu nie będzie, ale jeśli ktoś się wybiera, myślę, że warto zajść na stanowisko Elation.

Dominik Kwiatkowski

Realizator oświetlenia aktywny w branży ponad 10 lat. Głównie zajmuje się pracą z zespołami. Współtwórca takich wydarzeń branżowych jak Light the Sky Polska, czy akcja "Niewidzialni". Ojciec dyrektor przedsięwzięcia.

Producent:
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
Mieszanie kolorów – po co kolejne diody?

Mieszanie kolorów – po co kolejne diody?

Ilość liter w emiterze, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Następny
RIEDEL COMMUNICATIONS Z “TELEVISION ACADEMY ENGINEERING, SCIENCE, AND TECHNOLOGY EMMY® AWARD”

RIEDEL COMMUNICATIONS Z “TELEVISION ACADEMY ENGINEERING, SCIENCE, AND TECHNOLOGY EMMY® AWARD”

Bolero trzyma pozycję lidera na rynku

Może ci się spodobać