RIEDEL COMMUNICATIONS Z “TELEVISION ACADEMY ENGINEERING, SCIENCE, AND TECHNOLOGY EMMY® AWARD”

Bolero trzyma pozycję lidera na rynku.

Riedel Communications, lider w dziedzinie rozwiązań audio i wideo dla profesjonalnych wydarzeń sportowych i rozrywkowych, został laureatem 75. edycji nagród Emmy przyznawanych przez Akademię Telewizyjną w dziedzinie inżynierii, nauki i technologii.

Innowacyjny bezprzewodowy system interkomowy Bolero ADR (Advanced DECT Receiver) firmy Riedel został doceniony przez szacowną organizację za swój wkład i wpływ na produkcję telewizyjną. Od czasu wprowadzenia na rynek w 2017 roku, Bolero został wdrożony w setkach produkcji, często umożliwiając rozwój nowych przepływów pracy i przypadków użycia.

Parę słów

Założyciel, właściciel i dyrektor generalny Grupy Riedel, Thomas Riedel, a także Jake Dodson, dyrektor wykonawczy ds. zarządzania produktami, Wolfgang Fritz, starszy menedżer ds. produktów oraz Jiou-Pahn Lee, menedżer ds. programów, znaleźli się wśród 25 laureatów w 10 kategoriach nagród przyznanych w tym roku przez Akademię Telewizyjną.

Działamy w branży sportowej, nadawczej i rozrywkowej od dłuższego czasu i dostrzegliśmy potrzebę zbudowania lepszego bezprzewodowego interkomu: Bolero” – powiedział Thomas Riedel. “Bolero stał się globalnym standardem w swojej dziedzinie w imponująco krótkim czasie, przekraczając nawet nasze własne oczekiwania. Jest to nasz najbardziej udany produkt do tej pory. Osiągnięcie to zawdzięczamy utalentowanym ekspertom w naszym zespole, którzy płynnie łączą wiedzę biznesową i technologiczną. Ta nagroda jest niesamowitym uznaniem dla ich ciężkiej pracy w zakresie badań, projektowania i innowacji, która doprowadziła do opracowania tej przełomowej technologii. Nagroda Emmy ugruntowuje pozycję Riedel jako przyszłościowego lidera w dziedzinie profesjonalnych technologii audio, wideo, danych i interkomów oraz podkreśla nasze zaangażowanie w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają naszym klientom tworzenie lepszych wydarzeń i opowiadanie lepszych historii

System Bolero obsługuje do 250 beltpacków i 100 anten. Żywotność baterii wynosząca ponad 17 godzin i opcjonalna praca autonomiczna, która nie wymaga stacji bazowej, sprawiają, że Bolero jest wygodny w użyciu.

Dzięki takim funkcjom jak Advanced DECT Receiver (ADR) umożliwiającej pracę w trudnych warunkach propagacji RF, NFC – ułatwiającą rejestrację beltpacków, elastycznym trybom pracy – jako bezprzewodowy panel interkomowy lub walkie/talkie, a także wbudowanej funkcji Bluetooth, Bolero na nowo zdefiniował kategorię bezprzewodowych systemów komunikacji.

Nagrody Emmy w dziedzinie technologii i inżynierii są przyznawane za rozwój i standaryzację technologii inżynieryjnych, które stanowią tak znaczną poprawę w stosunku do istniejących metod lub mają tak innowacyjny charakter, że mają istotny wpływ na telewizję. Komisja składająca się z wysoko wykwalifikowanych inżynierów pracujących w branży telewizyjnej rozpatruje osiągnięcia techniczne w branży i określa, które z nich zasługują na nagrodę.

Riedel otrzyma nagrodę Technology and Engineering Emmy Award 2023 podczas ceremonii, która odbędzie się 18 października w Los Angeles. Nagroda ta stanowi czwartą nagrodę Emmy otrzymaną przez firmę Riedel w jej ponad 30-letniej historii. Wcześniej firma otrzymała nagrody Emmy w dziedzinie technologii i inżynierii za współpracę z Red Bull Stratos i Red Bull Air Race. Sam system Bolero otrzymał prestiżową nagrodę Red Dot Design Award w 2019 roku.

Tekst nieautorski

Co to znaczy? Znaczy to tyle, że ta informacja została przesłana przez dystrybutora lub producenta z prośbą o jej publikację. Z racji faktu, że jest to sucha informacja nie kreująca opinii nie widzimy powodu, żeby jej nie udostępniać oraz nie widzimy potrzeby ingerowania w jego treść!

Producent:
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
Elation Professional na PLASA 2023

Elation Professional na PLASA 2023

Już od 3 września na Olympii w Londynie będą odbywały się targi PLASA Show

Następny
AMX w Europejskiej Organizacji Eksploatacji Satelitów Meteorologicznych

AMX w Europejskiej Organizacji Eksploatacji Satelitów Meteorologicznych

Europejska Organizacja Eksploatacji Satelitów Meteorologicznych (EUMETSAT) w

Może ci się spodobać