Nagrody BEST of SHOW

AV Technology 2023 przyznane!

Miło nam poinformować, że produkty dostępne u jednego z naszych partnerów ESS Audio otrzymały prestiżową nagrodę BEST of SHOW. Nagroda co roku rozdawana jest podczas targów InfoComm 2023. W tym roku odbyły się one w terminie 10 do 16 czerwca w Orlando.

Warto wspomnieć, że targi są produkowane przez Stowarzyszenie Audiowizualne i Systemów Zintegrowanych (AVIXA), które również jest współwłaścicielem Integrated Systems Europe (znajome nam wszystkim ISE) oraz międzynarodowego stowarzyszenia branżowego reprezentującego branżę audiowizualną.

AVIXA zrzesza ponad 11 tysięcy przedsiębiorstw i indywidualnych członków taki jak producenci, dealrzy, dystrybutorzy, programiści konsultanci oraz firmy zajmujące się wydarzeniami na żywo w dziedzinie multimediów z ponad 80 krajów. Myślę, że te informację podkreślają prestiż przyznanej nagrody. Możemy znaleźć kilka produktów, które znajdują się w dystrybucji ESS i otrzymały nagrodę, są to:

AMX | Jetpack JPK-1300

To kompaktowe rozwiązanie dla klas szkolnych, niewielkich sal konferencyjnych. Wzmacniacz 2x25W, 2x HDMI, DisplayPort po USB C, USB, RS232, Relay Port, wejście mikrofonowe, a wszystko w łatwej w obsłudze formie.

AMX | SVSI N2600

AMX SVSi N2600 to nie tylko dystrybucja doskonałej jakości sygnału wideo. Seria ta oferuje także wygodne formaty wallplate i box, zarówno dla enkoderów, jak i dekoderów, dwa wejścia w tym USB-C (wallplate) czy pełny routing sygnałów USB 2.0. Enkodery w wersji box zapewniają także dodatkowy stream H.264, idealny do przesyłania tego samego sygnału do sieci i w pełni kompatybilny z takimi platforamami jak Panopto, Wowza, YouTube i Facebook.

LEA Professional | Connect Series 1504

Czterokanałowy wzmacniacz oferują 1500W na kanał (2, 4, 8 W oraz 70/100 V). Dzięki trzem różnym metodom połączenia sieciowego użytkownicy mogą łączyć się ze wzmacniaczem za pomocą wbudowanego punktu dostępowego Wi-Fi, istniejącej sieci Wi-Fi lub korzystając z połączenia Ethernet w sieci lokalnej. Nowe wzmacniacze to także nowe DSP pozwalające na użycie filtrów FIR. 

Listen Technologies | ListenWIFI

ListenWIFI to innowacyjne rozwiązanie do przesyłania strumieniowego przez Wi-Fi, które umożliwia użytkownikom korzystanie ze smartfonów lub odbiorników dostarczonych przez obiekt, aby uzyskać dostęp do dźwięku. ListenWIFI obejmuje nowy sprzęt, w tym odbiorniki LWR-1050, nowe sygnalizatory LA-490, nowe 2-, 4-, 8- i 16-kanałowe serwery oraz ulepszone oprogramowanie, które upraszcza konfigurację systemu i zarządzanie nim.

W przypadku chęci głębszego zapoznania się ze specyfikacją nagrodzonych produktów odsyłamy do dystrybutora ESS Audio. Na pewno odpowiedzą na wszystkie Wasze pytanie 😊

Dominik Kwiatkowski

Realizator oświetlenia aktywny w branży ponad 10 lat. Głównie zajmuje się pracą z zespołami. Współtwórca takich wydarzeń branżowych jak Light the Sky Polska, czy akcja "Niewidzialni". Ojciec dyrektor przedsięwzięcia.


Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
ESS Audio – Show&tell 2023 – Relacja

ESS Audio – Show&tell 2023 – Relacja

Czy było warto?

Następny
Wystawa Game of Thrones oświetlona przez Elation.

Wystawa Game of Thrones oświetlona przez Elation.

Czyli witajcie w Westeros!

Może ci się spodobać