ESS Audio dystrybutorem Apogee w Polsce!

Zapraszamy do poznania się z produktami!

Jak informuje firma ESS Audio, dystrybutor takich marek jak AKG, czy JBL, właśnie rozszerzył swoją ofertę o produkty legendarnej marki Apogee.

Firmy z siedzibą w Santa Monica (Kalifornia), gdzie znajduje się jej centrum badawczo-rozwojowe, fabryka produkcyjna i studio nagrań. Została założona w 1985 r. i specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości studyjnych urządzeń audio. Firma słynie z innowacyjnych produktów, które oferują doskonałą jakość i wydajność dźwięku inspirując profesjonalistów.

Apogee stale rozwija swoje portfolio produktów, w tym interfejsy audio, konwertery analogowe-cyfrowe, przedwzmacniacze mikrofonowe i kontrolery. Wszystkie urządzenia są projektowane i produkowane z dbałością o najwyższą jakość dźwięku, co przyczyniło się do zdobycia licznych nagród i uznania w branży.

Firma współpracuje z wieloma renomowanymi artystami, producentami muzycznymi i inżynierami dźwięku na całym świecie. Ich opinie i doświadczenia są kluczowe dla rozwoju produktów Apogee, które są dostosowane do wymagań i oczekiwań branży MI i Pro Audio.

Co ciekawe, sąsiadującej z biurami i magazynem firmy przestrzeni znajduje się również Apogee Studio. Nagrywali i występowali w nim artyści, jak John Fogerty, Mick Jagger i The Rolling Stones, Queens of the Stone Age, Bryan Adams, Bruce Springsteen, John Mayer i wielu innych. Studio służy także jako “laboratorium” do rozwoju i testowania produktów Apogee. Stworzył je legendarny inżynier i producent muzyczny Bob Clearmountain (członek rady doradczej Apogee i zespołu ds. rozwoju produktów), zdobywca kilku nagród GRAMMY.

Z produktami marki można zapoznać się na ich oficjalnej stronie pod tym linkiem!

Dominik Kwiatkowski

Realizator oświetlenia aktywny w branży ponad 10 lat. Głównie zajmuje się pracą z zespołami. Współtwórca takich wydarzeń branżowych jak Light the Sky Polska, czy akcja "Niewidzialni". Ojciec dyrektor przedsięwzięcia.

Producent:
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
ADJ – Same zmiany!

ADJ – Same zmiany!

Rozwój marki w stronę rynku PRO

Następny
Od produkcji soli do realizacji scenicznej.

Od produkcji soli do realizacji scenicznej.

Czyli co za wielką wodą robi się z nieużytkami

Może ci się spodobać