HARMAN Professional Solutions przejmuje FLUX SOFTWARE ENGINEERING

HARMAN Professional Solutions, światowy lider w technologiach dźwięku, oświetlenia, wideo oraz sterowania, ogłosił, że zawarł umowę o przejęciu FLUX SOFTWARE ENGINEERING (“FLUX::”). Firma jest pionierem w produkcji dźwięku przestrzennego, projektowaniu wtyczek przetwarzania dźwięku oraz analizie dźwięku.

Transakcja poszerzy ofertę HARMAN Professional w wielu zastosowaniach o technologię dźwięku przestrzennego, jednocześnie tworząc fundament dla przyszłych innowacji poprzez połączenie zespołu FLUX:: z inżynierami sprzętu i oprogramowania HARMAN Professional. Zakup zawiera rozwiązania FLUX:: w zakresie obejmujące produkcję na żywo, dźwięk instalacyjny, tworzenie treści oraz postprodukcję.

“Przejęcie FLUX:: jest częścią inwestycji technologicznej, jaką HARMAN Professional podejmuje, aby dostarczyć wyjątkowe doświadczenia dźwiękowe zarówno dla produkcji na żywo, jak i nagrań. Od momentu tworzenia do dostarczania dźwięku w czasie rzeczywistym, naszym celem jest umożliwienie artystom, projektantom i inżynierom korzystania z kompleksowej oferty produktów obejmującej cały system. Fundamenty technologii stworzonej przez utalentowany zespół FLUX:: otwierają wiele możliwości do przyszłej integracji z naszym portfolio marek.” – powiedział Brian Divine, Prezes HARMAN Professional Solutions.

Parę słów o FLUX::

Firma FLUX:: z siedzibą we Francji została założona w 2006 roku w celu stworzenia intuicyjnych i innowacyjnych narzędzi do obróbki dźwięku przez doświadczonego inżyniera dźwięku, ówczesnego inżyniera zajmującego się nagraniami i obecnego CEO, Gaëla Martineta, Obecnie portfolio prawie 20 produktów jest używane globalnie przez utalentowanych profesjonalistów w wielu dziedzinach.

Najważniejsze z nich to:

FLUX:: SPAT Revolution: to potężne narzędzie do obiektowego i percepcyjnego mieszania dźwięku, umożliwiające artystom, sound-designerom i inżynierom dźwięku projektowanie, tworzenie i miksowanie wyjątkowych doświadczeń dźwiękowych w czasie rzeczywistym.

FLUX:: Analyzer: to modularny system RTA (Real-Time Analyzer), który oferuje szeroką gamę opcji analizy dźwięku do zastosowań pomiarowych.

FLUX:: Processing: obejmuje kompleksowy zestaw wtyczek, takich jak kanały dźwiękowe, equalizery, procesory dynamiczne i wiele innych.

“Przyszła integracja naszej technologii oprogramowania z wiodącymi markami HARMAN otwiera fascynujące możliwości nie tylko dla zastosowań koncertowych, ale również dla dźwięku instalacyjnego, gdzie dźwięk przestrzenny będzie odgrywał coraz ważniejszą rolę. Projektujemy rozwiązania dźwiękowe od wielu lat i być jedną wśród wszystkich marek HARMAN, zwłaszcza JBL Professional, które opracowało jedne z pierwszych głośników, jest bardzo imponujące zarówno dla naszego zespołu, jak i dla klientów.” – powiedział Gaël Martinet, założyciel i CEO FLUX SOFTWARE ENGINEERING.

Finalizacja transakcji przewidziana jest przed końcem 2023 roku. Aby uzyskać więcej informacji na temat FLUX::, odwiedź stronę www.flux.audio .

Tekst nieautorski

Co to znaczy? Znaczy to tyle, że ta informacja została przesłana przez dystrybutora lub producenta z prośbą o jej publikację. Z racji faktu, że jest to sucha informacja nie kreująca opinii nie widzimy powodu, żeby jej nie udostępniać oraz nie widzimy potrzeby ingerowania w jego treść!

Producent: ,
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
Elation @ LDI2023

Elation @ LDI2023

Co będzie można zobaczyć?

Następny
Dobry Par za tysiaka!

Dobry Par za tysiaka!

Poznaj urządzenie akumulatorowe BeamZ BBP96 (Uplight PAR)

Może ci się spodobać