Zactrack Mini

Twój system śledzenia mieszczący się w walizce wielkości teczki!

Od zawsze system śledzenia kojarzył nam się z czymś skomplikowanym lub z dużymi urządzeniami. Śmiało można powiedzieć, że firma Zactrack właśnie złamała ten trend prezentując system Zactrack mini.

Jest to system śledzenia mieszczący się w walizce wielkości teczki! Dzięki najnowszemu urządzeniu firmy od teraz system śledzenia dostępny jest praktycznie w każdej przestrzeni i dla każdego użytkownika. Małe kluby, stoiska targowe, domy kultury, indywidualni wykonawcy czy imprezy z mniejszym budżetem, to do nich skierowany jest ten produkt.

Jak mówi producent Zactrack mini to kompaktowy system śledzenia na każdą kieszeń, który można w pojedynkę skonfigurować w ciągu kilku minut na każdej przestrzeni.

Zestaw składa się z głównego urządzenia. Pełni ono cztery funkcje – anteny radiolokacyjnej, serwera do obsługi systemu, bezprzewodowego punktu dostępowego oraz bramki DMX. Urządzenie ma wbudowane gniazda DMX dzięki któremu może obsłużyć aż do 64 urządzeń inteligentnych.

W zestawie znajdziemy również pięć mniejszych anten do zamontowania na scenie, które umożliwiają śledzenie na przestrzeni do 15×15 metrów. Śledzenie odbywa się w przestrzeni 2.5D co znaczy, że odbywa się po płaszczyźnie, a wysokość zadawana jest ręcznie z poziomu sterowania. Dodatkowo dostajemy pięć breloków nadajników, dzięki którym skalibrujemy system oraz będą nam służyć do śledzenia.   

Co ważne Zactrack mini może być użyty jako samodzielne sterowanie za pomocą specjalnej aplikacji na tablet. Może także współpracować ze standardowymi konsolami oświetleniowymi, zostawiając możliwość kontroli za pośrednictwem wybranego systemu po stronie operatora. Dodatkowym atutem również jest to, że cały system pracuje na zasilaniu bateryjnym.

Zniecierpliwiony czekałem na urządzenie tego typu. Na przestrzeni lat pracy z różnymi artystami, którzy grają w całym przekrój miejsc (od małych klubów po wielkie sceny plenerowe) i bardzo lubią się poruszać na scenie brakowało mi takiego rozwiązania, które znajdzie swoje zastosowanie praktycznie wszędzie. Mam szczerą nadzieję na „żywy test” tego systemu.

Więcej na:
https://ltt.com.pl/produkt/zactrack-mini

Dominik Kwiatkowski

Realizator oświetlenia aktywny w branży ponad 10 lat. Głównie zajmuje się pracą z zespołami. Współtwórca takich wydarzeń branżowych jak Light the Sky Polska, czy akcja "Niewidzialni". Ojciec dyrektor przedsięwzięcia.

Producent:
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
Chauvet Proffesional – COLORado pixel bar

Chauvet Proffesional – COLORado pixel bar

Przełamanie mitu o brzydkich pixel barach

Następny
Poseidon Wash XL

Poseidon Wash XL

Prawdziwy wash na wypasie

Może ci się spodobać