Elation @ LDI2023

Co będzie można zobaczyć?

Na nadchodzących targach LDI w Las Vegas firma Elation będzie nadal przesuwać granice w dziedzinie oświetlenia rozrywkowego. Producent zamierza zaprezentować serię premierowych produktów zaprojektowanych tak, aby wzmocnić kreatywnego ducha.

Profesjonaliści z branży oświetleniowej są zaproszeni na stoisko Elation #1342  w dniach 3-5 grudnia w Las Vegas Convention Center, aby zobaczyć z pierwszej ręki linię rozwiązań wyznaczających trendy, które łączą sztukę światła z nauką o innowacjach oświetleniowych.

Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć już dobrze znane oprawy Elation takie jak Hybrid MAX (o którym pisaliśmy tutaj), całą serię urządzeń KL, ale również zostaną zaprezentowane nowe oprawy, których część już mogliśmy w wersji prototypowej zobaczyć na PLS2023 we Frankfurcie. Są to między innymi:

Proteus Radeon – Urządzenie typu beam FX, które wykorzystuje półprzewodnikowy silnik świetlny o mocy 100W. Jest wyposażona w klasę szczelności IP65 – mimo wszystko osadzony w bardzo kompaktową obudowę.

Proteus Odeon – Profile, Spot, który wyróżnia się zmiennym CRI, ale nie na poziomie filtra, tylko za pomocą regulacji silnika LED.

Firma zapowiedziała jeszcze prezentację Six+ Par, czyli aktualizację dobrze znanego Para LED’owego. Dostępny będzie w wersji z 7 lub 14 diodami RGBMA+UV i uzbrojony w obudowę IP65. Ostanie urządzenie, które mnie dosyć zaciekawiło to Limelight PAR. LED Par o mocy 40W z wbudowanym zoomem i trybem mieszania kolorów RGBL.

Jeśli przypadkiem wybieracie się lub będziecie za oceanem to żeby wejść na LDI trzeba się zarejestrować. Można to zrobić za darmo klikając w poniższy przycisk i używając kodu promocyjnego podanego poniżej!

Dominik Kwiatkowski

Realizator oświetlenia aktywny w branży ponad 10 lat. Głównie zajmuje się pracą z zespołami. Współtwórca takich wydarzeń branżowych jak Light the Sky Polska, czy akcja "Niewidzialni". Ojciec dyrektor przedsięwzięcia.

Producent:
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
Horus Technika Estradowa z systemem JBL Professional SRX900

Horus Technika Estradowa z systemem JBL Professional SRX900

Zadowolony użytkownik to najlepsza reklama

Następny
HARMAN Professional Solutions przejmuje FLUX SOFTWARE ENGINEERING

HARMAN Professional Solutions przejmuje FLUX SOFTWARE ENGINEERING

HARMAN Professional Solutions, światowy lider w technologiach dźwięku,

Może ci się spodobać