Harman przedstawia platformę automatyzacji AMX MUSE i cztery nowe kontrolery

Poznaj nowości

Rodzina kontrolerów MUSE Automation Controller obejmuje wydajne, bezpieczne i niezawodne urządzenia, które zapewniają dedykowane zasoby obliczeniowe do obsługi platformy automatyzacji AMX MUSE. Kontrolery mogą jednocześnie przetwarzać praktycznie nieograniczoną liczbę skryptów napisanych w języku JavaScript, Python lub Groovy oraz natywnie obsługują programowanie niskokodowe za pomocą lubianego i szeroko stosowanego na rynku systemu Node-RED.

Kontrolery MUSE są wyposażone w nowoczesny procesor, który działa aż 10 razy szybciej niż ten używany w poprzednich kontrolerach serii AMX NX. Dzięki temu, MUSE mogą efektywnie korzystać z wbudowanej pamięci klasy przemysłowej eMMC.

Seria MUSE to urządzenia zbudowane na bezpiecznej platformie Linux firmy HARMAN, specjalnie zaprojektowane tak, aby sprostać rygorystycznym wymaganiom bezpieczeństwa sieci, szczególnie w najbardziej krytycznych instalacjach.

Kontrolery te natywnie obsługują nowy protokół sterowania grupy Harman HControl (open-API) wykorzystywane już dzisiaj przez wszystkie nowe urządzenia AMX oraz JBL, a w przyszłości także takie marki jak BSS czy Crown. Harman nie zapomina także o wsparciu dla starszych urządzeń korzystających z HiQnet oraz protokołu ICSP (starsze urządzenia sterujące AMX). AMX MUSE jest idealnym procesorem automatyki dla dowolnej przestrzeni, środowiska lub aplikacji – starych i nowych.

“Dzięki niesamowicie lojalnej i wymagającej bazie użytkowników, przez dziesięciolecia odnieśliśmy wiele sukcesów, odkrywając i definiując na nowo, czym powinna być automatyzacja sterowania. Potrzeby użytkowników zawsze będą naszą największą motywacją. Platformę MUSE zaprojektowaliśmy tak, aby w równym stopniu wspierała zmieniające się potrzeby integratorów AV jak i programistów. Przykłady obejmują integrację obsługi wielu języków skryptowych oraz natywnego programowania za pomocą platformy Node-RED. Wszystko to, aby wspierać różne umiejętności i możliwości językowe programistów, które zdefiniują funkcjonalności MUSE, których jeszcze sobie nie wyobrażano” -powiedział Nick Czapla Product Manager HARMAN Professional Video and Control.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

WSPARCIE DLA WIELU JĘZYKÓW SKRYPTOWYCH

Kontrolery AMX MUSE są niezwykle wszechstronne, pozwalając na obsługę przez programistów, pracujących w wielu językach skryptowych, takich jak Python, JavaScript czy Groovy.

NATYWNE PROGRAMOWANIE BEZ KODU / NISKOKODOWE

Aby wspierać programowanie bez użycia kodu lub z użyciem niskiego kodu, kontrolery AMX MUSE oferują natywną obsługę wizualnego programowania opartego na przepływie przy użyciu narzędzia programistycznego Node-RED.

JEDNOCZESNA OBSŁUGA WIELU SKRYPTÓW

Kontrolery automatyki AMX MUSE są wyposażone w nowoczesny wbudowany procesor, który jest 10 razy szybszy niż procesor w sterowniku AMX NX, co umożliwia jednoczesne uruchamianie niemal nieograniczonej liczby skryptów.

PRZEMYSŁOWE PRZECHOWYWANIE

Aby zapewnić najwyższą niezawodność, sterowniki automatyki AMX MUSE są wyposażone we wbudowaną pamięć eMMC, zapewniającą dziesięciolecia pracy 24/7 w wymagających i ekstremalnych warunkach

STWORZONE DLA NAJBEZPIECZNIEJSZYCH ŚRODOWISK

Kontrolery AMX MUSE zostały zaprojektowane tak, aby przewyższać wymagania najbardziej bezpiecznych środowisk sieciowych i idealnie nadają się do obsługi aplikacji rządowych, finansowych.

DODATKOWE INFORMACJE

Pełne informacje o produkcie i jego specyfikacje można znaleźć na stronie producenta pod tym linkiem.

Warianty modeli:
 

  • MU-1000 – ICSLan & PoE
  • MU-1300 – 2 Serial Ports, 2 IR Ports, and 4 I/O Ports
  • MU-2300 – 4 Serial Ports, 4 Relays, 4 IR Ports, 4 I/O Ports & ICSLan
  • MU-3300 – 8 Serial Ports, 8 Relays, 8 IR Ports, 8 I/O Ports & ICSLan

Tekst nieautorski

Co to znaczy? Znaczy to tyle, że ta informacja została przesłana przez dystrybutora lub producenta z prośbą o jej publikację. Z racji faktu, że jest to sucha informacja nie kreująca opinii nie widzimy powodu, żeby jej nie udostępniać oraz nie widzimy potrzeby ingerowania w jego treść!

Producent:
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
Czym jest podróbka i jak się przed nią chronić?

Czym jest podróbka i jak się przed nią chronić?

Dzisiaj prezentujemy Wam ostatni format, jaki chcieli byśmy prowadzić na razie z

Następny
Apogee wprowadza na rynek Duet 3 Limited Edition Set

Apogee wprowadza na rynek Duet 3 Limited Edition Set

Nic tylko brać!

Może ci się spodobać