Horus Technika Estradowa z systemem JBL Professional SRX900

Zadowolony użytkownik to najlepsza reklama.

Horus Technika Estradowa to firma specjalizująca się w profesjonalnym nagłośnieniu, oświetleniu i wynajmie sceny. Mieści się w Mińsku Mazowieckim, w pobliżu Warszawy i obsługuje klientów na terenie całej Polski, ceniąc sobie przede wszystkim jakość usług.

Od kilku lat z powodzeniem korzysta z systemu JBL Professional VTX V20 wraz z basami VTX G28. Sprawność i kompatybilność tego systemu spowodowała, że przy kolejnym zakupie nie było wątpliwości co do wyboru marki. W maju tego roku firma HORUS Technika Estradowa zaufała nam po raz kolejny i zdecydowała się na zakup 16 sztuk JBL Professional SRX906LA.

„Wieloletnie doświadczenie w branży daje nam możliwość odpowiedzialnego podejścia do nowych przedsięwzięć. Sprzęt renomowanych marek pozwala być konkurencyjnym na rynku, spełniając wymogi zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów” – podkreślają Panowie Andrzej i Łukasz Nojszewscy.

„Zakup tego sprzętu był częścią naszych starań w dążeniu do zapewnienia klientowi najlepszej jakości dźwięku i łatwości obsługi przy średnich i mniejszych imprezach.”

„Sprzęt JBL Professional SRX900 okazał się strzałem w dziesiątkę. Jakość dźwięku oraz wydajność tego systemu są pozytywnym zaskoczeniem dla naszej ekipy. Nasza firma jest bardziej gotowa niż kiedykolwiek, by dostarczać najwyższą jakość dźwięku podczas różnych wydarzeń estradowych. Zakup systemu JBL Professional SRX900 nie jest ostatnim, już teraz rozważamy jego rozbudowę, aby przygotować się na kolejny sezon”.

Tekst nieautorski

Co to znaczy? Znaczy to tyle, że ta informacja została przesłana przez dystrybutora lub producenta z prośbą o jej publikację. Z racji faktu, że jest to sucha informacja nie kreująca opinii nie widzimy powodu, żeby jej nie udostępniać oraz nie widzimy potrzeby ingerowania w jego treść!

Producent:
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
Kolejna hybryda od Elation!

Kolejna hybryda od Elation!

Proteus Hybrid MAX, fajna nowość, czy danie z mikrofali?

Następny
Elation @ LDI2023

Elation @ LDI2023

Co będzie można zobaczyć?

Może ci się spodobać