JBL Professional SRX w ModusSound

Jedną z wielu firm na Polskim rynku estradowym jest firma ModusSound. Z którą nie raz osobiście miałem przyjemność pracować przy okazji koncertów.

Co ciekawe, firma ta jest jednym z pierwszych na świecie użytkowników systemu VTX V20. W tym roku postanowili rozbudować zestaw o moduły niskotonowe. I tak po kilku testach modeli subwooferów z oferty JBL wybór padł na najnowsze, aktywne zestawy SRX928S.

Jest to lekka i nowoczesna konstrukcja oparta o dwa przetworniki 18’ z wbudowanym wzmacniaczem oraz procesorem DSP.

Jak mówi Łukasz Kędzia:

Wybraliśmy SRX928S ponieważ mieliśmy możliwość przetestowania tych basów przed zakupem co było dla nas bardzo ważne. Stosunek ceny do jakości zasługuje na piątkę z plusem. Zagraliśmy już kilkanaście koncertów różnych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Opinie realizatorów są dla nas najważniejsze, a ponieważ produkt zbiera same pochlebne opinie to zakup okazał się znakomitą inwestycją. W niedalekiej przyszłości planujemy również rozbudowę o moduły szerokopasmowe SRX906LA

My już mieliśmy przyjemność grać na tym zestawie przy okazji koncertu Łydki Grubasa i trzeba przyznać, że gra to bardzo przyjemnie. Warto zaznaczyć, że cena systemu jest dużo niższa niż w przypadku popularnych systemów z wyższej póki, a jeśli wiemy jak z niego korzystać to daje sobie świetnie radę. W podsumowanku rzucę tylko hasło – 70% zależy od realizatora 😊

Dominik Kwiatkowski

Realizator oświetlenia aktywny w branży ponad 10 lat. Głównie zajmuje się pracą z zespołami. Współtwórca takich wydarzeń branżowych jak Light the Sky Polska, czy akcja "Niewidzialni". Ojciec dyrektor przedsięwzięcia.

Producent:
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
Vlog z Franfurtu już dostępny!

Vlog z Franfurtu już dostępny!

Zapraszamy na trochę luzu!

Następny
Jak działają opaski LED?

Jak działają opaski LED?

Niesamowity efekt świecącej publiki

Może ci się spodobać