Już za miesiąc największe Polskie spotkanie branżowe!

Zapraszamy na Scenę Jutra!

Kolejny rok z rzędu fundacja Scena Jutra zaprasza na największe spotkanie branżowe w Polsce. To już szósta edycja tego wydarzenia, które pierwszy raz odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w dniach 8-9 kwietnia.

Z roku na rok można zauważyć znaczy wzrost zainteresowania, nie tylko przez odwiedzających, ale też wystawców. Podczas tegorocznej edycji całość zostanie podzielona na trzy sceny, które mają na rozgrzać rozmowy w tematyce szeroko pojętej działalności artystycznej i scenicznej.  Trzeba przyznać również, że lista prelegentów jest naprawdę imponująca. Pełną listę znajdziesz klikając w zdjęcie!

Tymczasem wracając do wspomnianych scen:

Pierwsza z nich będzie to scena „Inspiracje”, na której zobaczymy prelegentów dzielących się swoimi doświadczeniami z produkcji scenicznych.

Kolejna to „Dyskusje”, ten format będzie wprowadzał nas w świat prawa autorskiego, sztucznej inteligencji i oczywiście rozwiązań energooszczędnych w zakresie ekologii w naszej branży.

Ostatnia to „Akademia”, tutaj będą prezentowane rozwiązania oraz funkcję urządzeń, oprogramowania w praktycznym zastosowaniu wraz z ogólnym przedstawieniem produktu.

W całości wydarzenia nie zabraknie części wystawczej, na której znajdziemy nie tylko Polskich dystrybutorów. Dzięki rosnącemu zainteresowaniu swoją obecność zaanonsowali również zagraniczni producenci, którzy bezpośrednio, z wielką chęcią, udzielą Wam odpowiedzi nawet na najbardziej niewygodne pytania.

Jeśli nie możecie się wybrać na to wydarzenie, a chcielibyście posłuchać prelekcji to całość jak co roku będzie dostępna w formie transmisji online.  

Kreator Sceny Jutra – Konkurs

Warto również wspomnieć, że do 10 marca można zgłaszać swoje projekty do drugiej edycji konkursu “Kreator Sceny Jutra”. Laureatami pierwszej edycji zostali: Wojciech Kępczyński – dyrektor Teatru Muzycznego ROMA, Lucjan Siwczyk – właściciel TRANSCOLOR, Andrzej Groda – właściciel firmy GRODA oraz Krzysztof Polesiński – właściciel firmy AirPol, którzy w tym roku razem z Zarządem Fundacji Scena Jutra stanowić będą jury by wybrać laureatów w sześciu kategoriach:

  • Światło 2023
  • Dźwięk 2023
  • Obraz 2023
  • Design 2023
  • Young Talent 2023

I wreszcie najważniejszy tytuł:

Kreator Sceny Jutra 2023, czyli osoba lub grupa osób, które zrealizowały w minionym roku innowacyjne projekty w dziedzinach, takich jak: technologia, ekologia, edukacja, architektura, kultura, rozrywka, sztuka, polityka czy biznes związane z branżą sceniczną.

Swoje kandydatury możecie zgłaszać pod tym linkiem.

Na koniec miło nam poinformować, że w tym roku dołączyliśmy do zacnego grona partnerów medialnych dla tego wydarzenia!

Dominik Kwiatkowski

Realizator oświetlenia aktywny w branży ponad 10 lat. Głównie zajmuje się pracą z zespołami. Współtwórca takich wydarzeń branżowych jak Light the Sky Polska, czy akcja "Niewidzialni". Ojciec dyrektor przedsięwzięcia.


Dystrybutor: ,
Total
0
Shares
Poprzedni
ESS Audio zaprasza na JBL Professional DAY

ESS Audio zaprasza na JBL Professional DAY

Kolejne wydarzenie w formie show&tell

Następny
Dobre jak śledzie w Szwecji.

Dobre jak śledzie w Szwecji.

Czyli nowe funkcjonalności Capture 2024

Może ci się spodobać