ESS Audio zaprasza na JBL Professional DAY

Kolejne wydarzenie w formie show&tell

Jak co roku przed sezonem można wyczuć mocną aktywizację producentów i dystrybutorów, którzy chętnie prezentują swój sprzęt. Nie inaczej sprawa się ma w ESS Audio. Kolejna edycja spotkania w formie Show&tell odbędzie się 4 marca w Łódzkim klubie Wytwórnia.

W zeszłym roku byliśmy w czerwcu z kamerą na tego typu wydarzeniu, filmik zostawiam poniżej. Na wydarzeniu oprócz całego przekroju sprzętu audio marki JBL zaprezentowane zostaną również rozwiązania innych producentów.

Będziemy mogli zobaczyć i posłuchać o systemach komunikacji topowej marki Riedel, systemie immersyjnym TiMax, oraz rozwiązaniach sieciowych marki Netgear. Z informacji, które dostałem będzie można “pomacać” również kontrowersyjne oprogramowanie marki FLUX:: do immersyjnej obsługi dziwięku, producenta, który niedawno został przejęty przez HARMAN Professional.

Klikając w agendę poniżej przejdziesz na stronę dystrybutora z info o dokładnej rozpisce i rejestracji.

Kliknij na zdjęcie aby zobaczyć pełną agendę!

Dominik Kwiatkowski

Realizator oświetlenia aktywny w branży ponad 10 lat. Głównie zajmuje się pracą z zespołami. Współtwórca takich wydarzeń branżowych jak Light the Sky Polska, czy akcja "Niewidzialni". Ojciec dyrektor przedsięwzięcia.

Producent: ,,,,
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
Warsztaty dystrybutora, czy warto?

Warsztaty dystrybutora, czy warto?

Vlogujemy z warsztatów LTT w Sopocie!

Następny
Już za miesiąc największe Polskie spotkanie branżowe!

Już za miesiąc największe Polskie spotkanie branżowe!

Zapraszamy na Scenę Jutra!

Może ci się spodobać