Portman nadrabia zaległości!

Premiera urządzenia Polskiego producenta.

Cztery miesiące po ostatniej, długo wyczekiwanej premierze, dostajemy kolejne urządzenie Gdyńskiego producenta. Trzeba przyznać, że nabierają rozpędu w wypuszczaniu urządzeń. Tak oto, przed Wami kolejny wypust – poznajcie Portman AMULET.

Jak dla mnie Amulet to nic innego jak uzupełnienie serii. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku Elementa, z tym, że wraz z Elementem dostaliśmy E-Conna, który zmienił trochę zasady gry dla budowania matryc w rodzinie „line”.

Nowe urządzenie składa się z trzech pixeli emitujących światło żarowe o mocy 40W każdy, wykonane w autorskiej technologii haloLED. Wszystkie moduły u góry i dołu zostały wizualnie zamknięte paskami LED o mocy 8W i trybie mieszania kolorów RGBW.

Cała oprawa zamknięta jest w obudowę jaką znamy już z urządzenia S-Tribe, wraz z systemem Quick Join System. Można śmiało nazwać to urządzenie kolejnym klockiem w „plemiennej” serii. Jest ono w pełni kompatybilne fizycznie i wizualnie z S-Tribe. Dlatego też nie ma sensu rozpisywać się o funkcjach bo dostajemy dokładnie to samo co w S-Tribe. Tylko z trochę innymi modami DMX, bo mamy 3 pixele, a nie 5.

Kolejna szybka premiera i rodzaj urządzenia może nas nakierować na drogę, którą Portman aktualnie obrał. Myślę, że wspomniane na wstępie uzupełnianie serii jest dobrym krokiem. Chodź dalej czekam, aż wypadniemy z kręgu dobrze znanych nam designów i wylecimy w kosmos!

Więcej informacji technicznych o urządzeniu na stronie producenta i dystrybutora.

Dominik Kwiatkowski

Realizator oświetlenia aktywny w branży ponad 10 lat. Głównie zajmuje się pracą z zespołami. Współtwórca takich wydarzeń branżowych jak Light the Sky Polska, czy akcja "Niewidzialni". Ojciec dyrektor przedsięwzięcia.

Producent:
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
Nowość od Duńskiego producenta.

Nowość od Duńskiego producenta.

Kultowa oprawa w nowej odsłonie

Następny
Kolejne “Klocki” na rynku.

Kolejne “Klocki” na rynku.

Czyli nowe urządzenia modułowe od Elation

Może ci się spodobać