Elation Professional z nagrądą NAB Show

Prestiżowe wyróżnienie dla Proteusa Maximusa i Fuze Max Profile

NAB Show to jedno z najstarszych produkcji targowych na świecie, które w tym roku obchodzi swoje 100-lecie istnienia. Jest to wydarzenie produkowane przez międzynarodowe stowarzyszenie nadawców radiowych i telewizyjnych (National Association of Boradcasters, w skrócie NAB), które reprezentuję grupę ponad 8300 nadawców.

W dniu 17 kwietnia zostały rozdane prestiżowe nagrody „Produktu roku”. Jak dostaliśmy informację, jednym z laureatów tej nagrody w kategorii „Produkt roku: Oświetlenie studyjne” została firma Elation Professional ze swoimi produktami Fuze Max Profile i Proteus Maximus. Pełną listę zwycięzców można znaleźć pod tym linkiem. Polecamy się zapoznać ponieważ jest to prawdziwa kopalnia nowinek technicznych!

Z tego miejsca firmie Elation gratulujemy otrzymanej nagrody i życzymy dalszego niezachwianego i pewnego rozwoju swoich produktów!

Dominik Kwiatkowski

Realizator oświetlenia aktywny w branży ponad 10 lat. Głównie zajmuje się pracą z zespołami. Współtwórca takich wydarzeń branżowych jak Light the Sky Polska, czy akcja "Niewidzialni". Ojciec dyrektor przedsięwzięcia.

Producent:
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
AV Light – nowy dystrybutor na rynku

AV Light – nowy dystrybutor na rynku

Powiew świeżości na rynku urządzeń oświetleniowych

Następny
Prolight&Sound 2023 – Podsumowanie

Prolight&Sound 2023 – Podsumowanie

Ogólne odczucia po targach

Może ci się spodobać