JDC-1 na Pol’and’Rock Festival

GLP coraz bardziej widoczne w Polsce.

Jednym z “uczestników’ Pol’and’Rock Festival 2023 był GLP JDC-1. Oświetlenie i scena były zaprojektowane przez Jacka Chojczaka i team Green Beam Design, a oświetlenie dostarczyła i zamontowała firma ATM System sp. z o.o., tworząc niezapomnianą atmosferę. 

80 sztuk JDC-1, dodatkowo podkreśliły magię wydarzenia. Jak mówi Jacek Chojczak, “długo trzeba było czekać aż JDC-1 w odpowiedniej ilości pojawią się na Polskim rynku i bedzie można je wykorzystywać w projektach, ale wreszcie są”. 

JDC-1 zostały umieszczone w narożnikach kwadratowych konstrukcji tworząc swojego rodzaju matrycę. Pozostała ich cześć stanęła za sceną na podłodze. Była to 29. edycja festiwalu Pol’and’Rock.

JDC-1 dostarczone zostały przez firmę A-RENTAL [www.a-rental.com], największą firmę rentalową we wschodniej Europie. Odkąd dystrubucje GLP przejał w Polsce AV LIGHT, urządzenia te zaczynają się pojawiać na Polskim rynku, na którym GLP przez ostatnie lata nie było obecne.

Projekt i realizacja światła: Green Beam Design Jacek Chojczak

Lighting provider: ATM System

Foto: Black Studio

O oświetleniu marki GLP rozmawialiśmy podczas targów prolight&sound 2023, możecie sprawdzić to tutaj.

Tekst nieautorski

Co to znaczy? Znaczy to tyle, że ta informacja została przesłana przez dystrybutora lub producenta z prośbą o jej publikację. Z racji faktu, że jest to sucha informacja nie kreująca opinii nie widzimy powodu, żeby jej nie udostępniać oraz nie widzimy potrzeby ingerowania w jego treść!

Producent:
Dystrybutor:
Total
0
Shares
Poprzedni
Apogee HypeMIC

Apogee HypeMIC

Multi funkcjonalny mikrofon

Następny
Clay Paky Arolla SPOT MP

Clay Paky Arolla SPOT MP

Godny następca Quantuma?

Może ci się spodobać